Sosiaalisesti rajottuneiden Joulu
Doc.B.D kirjoitti noin 22 vuotta sitten (6 kommenttia)
..sujuu mukavasti vaikka alla mainitun pelin parissa: kerää siittiöitä ja avusta ne ulkomaailmaan.
http://www.planetprostate.com
Vaatii Shockwave pluginin. Vinkki: pluginin rekisteröinti käy nopsaan, kun ilmoittaa olevansa alle 13 v. Ja ei kait täällä sen vanhempia olekkaan.
http://www.planetprostate.com
Vaatii Shockwave pluginin. Vinkki: pluginin rekisteröinti käy nopsaan, kun ilmoittaa olevansa alle 13 v. Ja ei kait täällä sen vanhempia olekkaan.
+/- saldo : 0 | Tweet
Olihan se huikea peli! Pitää palata sen pariin jos Pukki ei tuo lahjoja :D
Itse asiassa se oli teknisesti aika kökkö, mutta teema oli..noh.. Hitto vie, tein tuossa vuosi sitten 3D-grafiikat jääkiekkoaiheiseen javanettipeliin. En vaan tiedä, onko peli missään tallella. Kiekoksi voisi vaihtaa jonkin kaverin pään.. :D
Windowsin käyttäjille suositellaan myös seuraavaa peliä, jossa tarkoituksena on tönäistä tyyppi alas portaita sellaisessa kulmassa että tulee mahdollisimman paljon kipeää: http://taat.fi/taat/porrasturvat/
Ensimmäinen on jopa melkeen pelattava.. (flash)
http://www.canal96.com/michael/
Bonus: yksi parhaista flash-animaatioista:
http://www.ebaumsworld.com/buttplugs.html
On sääli, että Planetarion ja Droidarena muuttuivat maksullisiksi. Niitä pelatessa ei tarvinnut koskaan edes ajatella ihmisten tapaamista.
Kannattaa muuten kokeilla peliä nimeltä Zoo Keeper:
http://jp.shockwave.com/games/puzzles/zookeeper/zookeeper.html
Ohjeet on japaniksi, mutta ideana on pyöritellä eläimiä niin, että vierekkäin saa vähintään kolme, jolloin ne "katoavat".