Palasokeri.com V4 http://www.palasokeri.com/ Palasokeri.com V4 : Viimeisimmät viestit Fri, 30 Jul 2021 17:21:49 EEST fi-fi Re: Gong : Flying Teapot https://www.palasokeri.com/levyt/105254#116947 https://www.palasokeri.com/levyt/105254#116947 Wed, 28 Jul 2021 12:24:44 EEST
Flying Teapot on arvosteltu täällä https://pienemmatpurot.com/vuosi-vuodelta-extra-parhaat-levyt-1973-sijat-11-20/]]>
Re: Touch (usa 1969) : s/t https://www.palasokeri.com/levyt/116894#116946 https://www.palasokeri.com/levyt/116894#116946 Tue, 27 Jul 2021 22:59:56 EEST https://www.youtube.com/watch?v=zcBB3IMSFtg

]]>
Greta Van Fleet : The Battle At Garden's Gate https://www.palasokeri.com/levyt/116944 https://www.palasokeri.com/levyt/116944 Wed, 21 Jul 2021 13:35:55 EEST
]]>
Noora Louhimo Experience : Eternal Wheel Of Time And Space https://www.palasokeri.com/levyt/116943 https://www.palasokeri.com/levyt/116943 Tue, 20 Jul 2021 22:11:50 EEST
]]>
Billy F Gibbons : Hardware https://www.palasokeri.com/levyt/116942 https://www.palasokeri.com/levyt/116942 Mon, 19 Jul 2021 23:43:44 EEST
]]>
Re: Paul Simon : Graceland https://www.palasokeri.com/levyt/97406#116935 https://www.palasokeri.com/levyt/97406#116935 Wed, 07 Jul 2021 16:35:32 EEST https://www.palasokeri.com/levyt/116934 https://www.palasokeri.com/levyt/116934 Sun, 04 Jul 2021 23:49:46 EEST ]]> Re: Gentle Giant : Free Hand https://www.palasokeri.com/levyt/109136#116932 https://www.palasokeri.com/levyt/109136#116932 Sun, 27 Jun 2021 12:22:08 EEST https://open.spotify.com/album/71ZFi4qq8JdR2JHcePL594?si=FG9FdVItQsOqNosrk-IYPQ&dl_branch=1

]]>
Mike Oldfield : The Bell / Sentinel-Restructure https://www.palasokeri.com/levyt/116930 https://www.palasokeri.com/levyt/116930 Fri, 18 Jun 2021 14:42:06 EEST ]]> Tuomari Nurmio : Maailman onnellisin kansa https://www.palasokeri.com/levyt/116929 https://www.palasokeri.com/levyt/116929 Mon, 14 Jun 2021 12:44:24 EEST Temple Garden : Redshift https://www.palasokeri.com/levyt/116926 https://www.palasokeri.com/levyt/116926 Thu, 10 Jun 2021 11:58:36 EEST ]]> Re: Cat Stevens : Foreigner https://www.palasokeri.com/levyt/96917#116925 https://www.palasokeri.com/levyt/96917#116925 Tue, 08 Jun 2021 20:10:50 EEST Yhtäkään levyn kappaletta ei edelleenkään löydy Spotifyn This is Cat Stevens-koosteelta, mikä on omasta mielestäni käsittämätöntä.]]> Silver Lake by Esa Holopainen : s/t https://www.palasokeri.com/levyt/116922 https://www.palasokeri.com/levyt/116922 Fri, 04 Jun 2021 09:36:22 EEST ]]> v/a : Still Wish You Were Here - A Tribute to Pink Floyd https://www.palasokeri.com/levyt/116920 https://www.palasokeri.com/levyt/116920 Mon, 31 May 2021 00:12:15 EEST 1.) Geoff Tate, Steve Hackett, Billy Sheehan, Mel Collins, Geoff Downes, Ian Paice
2.) Todd Rundgren, Rick Wakeman, Tony Levin
3.) James LaBrie, Steve Stevens, Patrick Moraz, Rat Scabies, Jah Wobble
4.) Rik Emmett, Joe Satriani, Edgar Froese, David Ellefson, Carmine Appice
5.) Rod Argent, Steve Hillage, Ian Paice, Bootsy Collins
]]>
Single Celled Organism : Percipio Ergo Sum https://www.palasokeri.com/levyt/116919 https://www.palasokeri.com/levyt/116919 Wed, 26 May 2021 22:52:21 EEST
]]>
Cheer-Accident : Fringements One https://www.palasokeri.com/levyt/116918 https://www.palasokeri.com/levyt/116918 Tue, 25 May 2021 13:13:08 EEST ]]> Frost* : Day And Age https://www.palasokeri.com/levyt/116914 https://www.palasokeri.com/levyt/116914 Fri, 14 May 2021 18:57:17 EEST ]]> Platinum : Phantasicah - A Dreamer's Tale https://www.palasokeri.com/levyt/116912 https://www.palasokeri.com/levyt/116912 Thu, 13 May 2021 21:55:08 EEST https://open.spotify.com/album/2Hu0OoZwpCP6atP9NzY4BF?si=-weDtyP4R2WMB_JOKuSyTQ
]]>
Re: The Science Group : A Mere Coincidence https://www.palasokeri.com/levyt/96583#116904 https://www.palasokeri.com/levyt/96583#116904 Tue, 20 Apr 2021 20:09:19 EEST Yes : From A Page https://www.palasokeri.com/levyt/116902 https://www.palasokeri.com/levyt/116902 Sun, 18 Apr 2021 10:26:43 EEST ]]>